Tom-Net
Komputery

Oferujemy Ci rozbudowę oraz składanie nowych komputerów w konkurencyjnych cenach, a ponadto optymalizację konfiguracji komputera pod Twoje potrzeby, dzięki czemu nie płacisz za podzespoły, które nie będą w pełni przez Ciebie wykorzystywane. Nasze bezpłatne konsultacje pozwolą Ci uniknąć błędów przy zakupie sprzętu komputerowego, a w szczególności ślepego zakupu z tzw. "promocji", gdzie nie masz możliwości dokonywania zmian konfiguracyjnych, a sprzedawca poleca Ci to, co mu kazali polecać.

Rozwiązujemy wszelkie problemy związane z komputerami: usuwamy wirusy, trojany czy spyware, re-instalujemy Windows bez utraty danych, konfigurujemy sieci, odzyskujemy dane po awarii systemu Windows. Od roku 2000 zaufało nam wielu mieszkańców Krosna i okolic - zarówno osób prywatnych, firm oraz instytucji.

Nasza firma zajmuje się także profesjonalnym serwisem komputerów przenośnych: laptopów, netbooków, tabletów, takich marek jak HP, Acer, Lenovo, Sony Vaio, Asus, Toshiba, Compaq, Fujitsu-Siemens:

  • naprawa złącz i gniazd zasilania oraz portów: PS2/USB/LPT/FireWire/LAN/Audio
  • naprawa układów zasilania DC-DC
  • naprawa układów podświetlania , wymiana swietlówek
  • naprawa ekranów LCD i wyswietlaczy LCD, wymiana matryc LCD
  • naprawa i wymiana klawiatur
  • naprawa zasilaczy
  • naprawa płyt głównych

Oferujemy także profesjonalne doradztwo informatyczne oraz montaż sieci komputerowych LAN oraz sieci bezprzewodowych WLAN.

TOM-NET jest firmą, dla której priorytetem działania jest pomoc klientowi. To co nas wyróżnia to przede wszystkim pełen profesjonalizm świadczonych usług, szybka i bezpłatna diagnoza, krótkie terminy napraw, konkurencyjne ceny, gwarancja na wykonane naprawy.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty związanej z nowymi technologiami. Od początku naszym głównym celem było stworzenie w Krośnie miejsca, w którym klient będzie mógł znaleźć fachową pomoc nawet wtedy, gdy nie zna się na sprzęcie komputerowym.