Tom-Net
CB-radia

Oferujemy radiotelefony i anteny CB-RADIO, oraz sprzęt radiokomunikacyjny dla radioamatorów, nasłuchowców, profesjonalistów. Posiadamy też w ofercie szerokie spektrum akcesoriów i osprzętu radiokomunikacyjnego.

Nasza oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, firm i instytucji, które oczekują łatwego i szybkiego dostępu do sprzętu łączności.

Jednym z najważniejszych atutów naszego sklepu jest wsparcie techniczne prowadzone przez naszych pracowników poparte zdobytym doświadczeniem w zakresie instalacji, serwisowania i użytkowania urządzeń. Przydatne jest ono szczególnie w doborze konkretnych rozwiązań dla klienta oraz przy rozwiązywaniu problemów eksploatacyjnych i wdrożeniowych.

Wszystkie oferowane zagadnienia związane z radiokomunikacją stanowią przedłużenie wieloletniej pasji radioamatorskiej i dlatego znajomość oferowanych rozwiązań radiokomunikacyjnych opieramy nie tylko na informacji od producentów czy danych katalogowych, ale również na podstawie zdobytych doświadczeń i przeprowadzonych przez nas testów.

Nasze urządzenia pracują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest szybka i niezawodna łączność radiowa, tj. w transporcie, lotnictwie , przy ratowaniu życia, w walce z przestępczością i w biznesie. Radiotelefony umożliwiają szybszą i efektywniejszą komunikację między ludźmi.

Jesteśmy w stanie dobrać sprzęt idealnie dopasowany dla nawet najbardziej wymagających klientów.


Zapraszamy do Krosna, do naszego warsztatu, gdzie można obejrzeć, kupić, uruchomić sprzęt i porozmawiać o dobrze sprzętu. Pomagamy przy instalacji.

Oferowany sprzęt objęty jest gwarancją oraz posiada aktualne deklaracje zgodności i certyfikaty.